Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara
Tel: +90 533 921 3134
E-Mail: info@millionhaircenter.com

Hakkımızda

Million Hair Cilinic kimdir?

Million Hair Clinic, 2002 Mart ayında, İstanbul Acıbademde  (Fatih Köse) tarafından, saç ekimi ve kozmetik cerrahi hizmetlerini sunmak üzere uluslararası bir merkezi olarak kurulmuştur. Saç nakli ve saç tedavileri dışında estetik cerrahi alanlarında da 4 Dermatolog, 2 Diş hekimi, 2 Cildiye Uzmanı ve 15 Hemşire olmak üzere 50 kişilik dev bir uzman ekip ile alanlarında ihtisas yapmış doktorlarla hizmet vermektedir.

 

Million Hair Clinic, öncelikli olarak herkesin dinlenmesi gerektiğine inanır. Bu nedenle alanında uzman sağlık personelleri kliniğe müracaat edenlerle ayrıntılı olarak görüşür, misafirlerinin beklentilerini çok yönlü sorgular. En kusursuz, en ideal sonucun elde edilmesi için hasta ile ortak kararlar alabilir. Yapılacak işlemin ya da operasyonun ölçüsü ne olursa olsun, herkese detaylı olarak bilgi vermeye gayret gösterir, artıları ve eksileri kapsamlı olarak anlatabilir. Doğru kararların alınabilmesi için saç ve kozmetik cerrahi sonrası elde edilecek sonuç, bilgisayar programları aracılığıyla gözden geçirmeyi hedefler.

 

Bugün Türkiye’nin önemli, saygın ve lider sağlık gruplarından biri haline gelen Million Hair Clinic, İstanbul’da bulunan merkeziyle, yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Sağlık turizmiyle ülkemize gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlamak için çalışır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir tedavi süreci planlamayı ilke edinmiştir.  (Fatih Köse) yönetmenliğinde, saç nakli, estetik cerrahi ve medikal estetik alanında uzman hekim kadrosu, 50 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışan, estetik cerrahi alanında dünyayla eş zamanlı, uygulamalar ve yenilikler, inovatif, çağdaş ve araştırmacı alt yapı, son teknoloji cihazlar, güvenli, steril ve modern yerleşke, açık, net ve geribildirim alınan hasta hizmetleri ağı, güçlü bir çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın her türlü ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, kalifiye, konusunda uzman, Uluslararası Hasta Birimi ile ziyaretçilerine servis vermeyi amaçlamaktadır.

 

Vizyon

Million Hair Clinic, Sağlık turizmiyle Türkiye’ye gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlanır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. 14 farklı dilde hizmet veren Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve havalimanında karşılama, konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir süreci planlar ve sunar.

 

Misyon

Million Hair Clinic, Bir sağlık turizm ve tıp kurumu olarak en başta hastalarımız ve sonrasında onların yakınlarının memnuniyeti en önemli değer ve misyonumuzdur. Kaliteye ve sürekli gelişime ayırdığımız bütçeler doğrultusunda sürekli ölçümlenen performans kriterlerimizi her daim yükseltmeye, hep biraz daha fazlasını sunmaya çabalamaktayız. Çalışanımıza verdiğimiz değer, ekip çalışmasına ve dayanışmaya verdiğimiz önem, ileri zamanlarda öncü bir kuruluş olmanın verdiği bilinçle çok daha iyi düzeylere gelmesi için çalışmaktayız.

 

Kurucumuzun Mesajı

Merhaba,

Ben Fatih Köse, Million Hair Ciliniğe hoş geldiniz.

2002 yılında Acıbadem’de kurduğumuz Saç Ekim kliniğimizdeki hizmetimizi son 4 yıldır Mecidiyeköy’de sürdürmekteyiz. 18 yıldır Erkek Kadın fark etmeksizin bilimsel yöntemler ile saç ekim teknikleri ve tedavileri uygulamaktayız. Saç ekimi girişimi FUE yöntemi ve her hastada yeniden geliştirilen formül tasarımları ile kliniğimizde uygulanmaktadır. Siz de saçlarınıza yeniden kavuşmak veya var olan saçınızı destekletmek istiyorsanız zaman kaybetmeden kliniğimizde yalnız uzman doktorların yaptığı bir muayene ile doğru aday olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

 

Konsültasyonlarımız, muhtemel bir operasyonun planlanması ile birlikte size saç koruma tedavileri konusunda da bilgi verecektir.

Fatih Köse